KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14235599

nr 1423 5599

Oidentifierad konstnär. Porträtt av Yehudi Menuhin, troligen efter ett skivomslag. Ej signerad. Olja på duk, 81x66 cm, oramad

Utrop:

600 kr

Såld:

600 kr

måndag 4 oktober 2021
kl 19:55:27