KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14235599
nr 1423 5599
Oidentifierad konstnär. Porträtt av Yehudi Menuhin, troligen efter ett skivomslag. Ej signerad. Olja på duk, 81x66 cm, oramad
Utrop:
600 kr
Såld:
600 kr
måndag 4 oktober 2021
kl 19:55:27
300 kr
300 kr
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
250 kr
300 kr (Budbetjänt)
500 kr